Svadobné šaty na mieru

Svadobné šaty na mieru – návrh a skice, výber látok, konzultácia s krajčírkou, ušitie. Presne podľa Vašej postavy, osobnosti a charakteristiky.

Svadobné šaty na mieru pre Váš unikátny deň! Každá nevesta si dá špeciálne záležať na tom, ako bude v tento deň vyzerať. Šaty sú asi tá najdôležitejšia vec v imidži nevesty. Všimli ste si už tie pohľady ľudí, čo sa chodia pozrieť na nevestu? A o čom najviac rozprávajú? O šatách! Hodnotia ich originalitu, či neveste pristanú, či je to podľa ich vkusu, … Najviac však asi záleží na Vás – aby ste boli tým, kým chcete byť.

Ponúkam Vám možnosť vytvorenia originálneho jedinečného návrhu šiat zohľadňujúceho osobitosti Vašej postavy a Vašich predstáv. Spolu sa zamyslíme nad výberom ideálnych materiálov, strihov a celkového prevedenia šiat. Vyberieme sa do niektorého zo skvelých obchodov s látkami. (Ak máte svoju obľúbenú krajčírku, ušitie môžeme nechať na ňu.)

Okrem výsledných šiat obdržíte aj manuál so skicami. Ten bude jedným z Vašich pamätných artefaktov na celý život, keď si budete spomínať a budete svojmu potomstvu ukazovať, aká ste boli v najväčší deň svojho života jedinečná.

Máte záujem? Kliknutím tu ma môžete nezáväzne kontaktovať.

Cenník