Farbové poradenstvo a farbová typológia

Farbové poradenstvo a farbová typológia Vám pomôžu efektívnejšie vyberať pre seba tie správne farby. Zjednodušíte si nakupovanie. Porozumiete rozlišovaniu odtieňov farieb, pochopíte, ako ladiť farbu odevov s farbou pleti a vlasov.

Snáď každý človek má skúsenosť s tým, že farby na nás nejako vplývajú. Pokiaľ ide o vizáž, svojou farebnosťou môžeme rozhodujúco ovplyvniť dojem, ktorý z nás ten druhý človek bude mať. Tie isté farby, ktoré jedného človeka rozjasnia, iného môžu utlmiť. Niektoré kombinácie farieb vytvoria dojem tajomnosti, iné extrovertnosti.

A práve to budeme spolu hľadať. Čo s Vaším výzorom urobia tie ktoré farby? Ktoré Vám prospejú? Budeme skúmať teplejšie a chladnejšie odtiene. Pokúsime sa spolu nájsť tie, ktoré najviac sedia tomu, kým ste a kým chcete byť.

Odnesiete si nielen užitočné rady, ale aj praktické vzorky „tých Vašich“ farieb.

Váš pohľad na obchody s odevmi sa zmení. Už pri vstupe do obchodu budete vedieť, kam máte ísť. Bude Vám stačiť zazrieť „tie Vaše“ farby.

Môžete k tomu pridať poradenstvo podľa typu postavy, ktoré Vám pomôže vyberať pre Vás tie najvhodnejšie strihy. Takto si nielen uľahčíte nakupovanie, ale náramne zrýchlite aj triedenie šatníka.

Zististe viac o iných typoch poradenstva:

Odev podľa postavy

Poradenstvo v líčení/osobný kurz líčenia

Poradenstvo pri nákupoch

Poradenstvo pri šatníku

Módne poradenstvo pre pánov

___

Základné info o poradenstve

Cenník balíkov

Chcem sa objednať na vizážové poradenstvo